UTS6106P
Souriau Connection Technology
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám UTS6106P s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám UTS6106P s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | UTS6106P |
|---|---|
| Výrobca | Souriau Connection Technology |
| popis | CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.784 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | UTS6106P |
|---|---|
| Výrobca | Souriau Connection Technology |
| popis | CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 8146 pcs |
| Fotografie produktu | UTS6106P.jpg |
| kategórie | Konektory, prepojenia |
| typ | For Male Pins |
| tienenie | Unshielded |
| Veľkosť škrupiny, MIL | - |
| Veľkosť mriežky - Vložiť | 10-6 |
| Materiál skrinky | Thermoplastic |
| Shell Finish | - |
| séria | Trim Trio® UTS |
| obal | Bulk |
| orientácia | N (Normal) |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet pozícií | 6 |
| Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Funkcia montáže | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiálová miera horľavosti | UL94 V-0 |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vložiť materiál | - |
| Ochrana proti vniknutiu | IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| obsahuje | - |
| Farba krytu | Black |
| Vlastnosti | Coupling Nut |
| Typ upevnenia | Bayonet Lock |
| Detailný popis | 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Materiál spojky, plátovanie | Thermoplastic |
| Priemer matice spojky | 1.031" (26.19mm) |
| Typ kontaktu | Crimp |
| Veľkosť kontaktu | 20 |
| Tvar kontaktu | Circular |
| Typ konektora | Plug Housing |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Souriau Connection Technology. Teraz máme k dispozícii 8146 kusy Souriau Connection Technology UTS6106P. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
UTS6103P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG MALE 3POS INLINE - Na sklade:
6660
- Part #:
UTS6103W3S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na sklade:
6532
- Part #:
UTS600N-FTU-500A-3P-LL-UL - výrobcovia:
American Electrical, Inc. - popis:
CIR BRK THERM 500A 600VAC/600VDC - Na sklade:
89
- Part #:
UTS6103W3P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na sklade:
7954
- Part #:
UTS610DCG - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG SEALING CAP SIZE 10 - Na sklade:
16360
- Part #:
UTS610CCRR - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 RED - Na sklade:
133249
- Part #:
UTS610CCRG - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 GRN - Na sklade:
156029
- Part #:
UTS610E6P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5106
- Part #:
UTS6103S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT - Na sklade:
10973
- Part #:
UTS600N-FTU-600A-3P-LL-UL - výrobcovia:
American Electrical, Inc. - popis:
CIR BRK THERM 600A 600VAC/600VDC - Na sklade:
74
- Part #:
UTS610E6S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5714
- Part #:
UTS610E6SW - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
4501
- Part #:
UTS610E7P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP - Na sklade:
4796
- Part #:
UTS610E7S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG 7P INLINE SKT SLD CUP - Na sklade:
5195
- Part #:
UTS6104P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Na sklade:
7401
- Part #:
UTS6104S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na sklade:
7670
- Part #:
UTS6102W2P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Na sklade:
6258
- Part #:
UTS6102W2S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na sklade:
6168
- Part #:
UTS6106S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na sklade:
6176
- Part #:
UTS610CCRY - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 YEL - Na sklade:
144417
