UTS610E7S
Souriau Connection Technology
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám UTS610E7S s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám UTS610E7S s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | UTS610E7S |
|---|---|
| Výrobca | Souriau Connection Technology |
| popis | CONN PLUG 7P INLINE SKT SLD CUP |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $6.655 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | UTS610E7S |
|---|---|
| Výrobca | Souriau Connection Technology |
| popis | CONN PLUG 7P INLINE SKT SLD CUP |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 5195 pcs |
| Fotografie produktu | UTS610E7S.jpg |
| kategórie | Konektory, prepojenia |
| Napätie - hodnotené | 250V |
| Zadajte atribúty | IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| ukončenie | Solder Cup |
| Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) | Thermoplastic |
| Materiál krytu, dokončiť | - |
| séria | Trim Trio® UTS Hi Seal |
| Stav RoHS | Bulk |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet pozícií | 7 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobné číslo výrobcu | UTS610E7S |
| Dodávaný veľký priemer | 10-7 |
| Vlastnosti | - |
| Rozšírený popis | 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold |
| popis | CONN PLUG 7P INLINE SKT SLD CUP |
| Aktuálne hodnotenie | 6A |
| Aktuálny - Max / Kontakt | Bayonet Lock |
| Kontaktný materiál | N (Normal) |
| Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku | Gold |
| Typ konektora | Plug, Female Sockets |
| Priemer kábla | 16µin (0.40µm) |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Souriau Connection Technology. Teraz máme k dispozícii 5195 kusy Souriau Connection Technology UTS610E7S. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
UTS610E7P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP - Na sklade:
4796
- Part #:
UTS610E98P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
6207
- Part #:
UTS610E98SY - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5149
- Part #:
UTS610E6SW - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
4501
- Part #:
UTS6106S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na sklade:
6176
- Part #:
UTS610CCRY - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 YEL - Na sklade:
144417
- Part #:
UTS610E98SX - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
4273
- Part #:
UTS610E98SW - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
4919
- Part #:
UTS6124SSCR - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG 4POS CABLE SKT - Na sklade:
5609
- Part #:
UTS610CCRG - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 GRN - Na sklade:
156029
- Part #:
UTS6128P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE - Na sklade:
7579
- Part #:
UTS6124S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLG HSG FMALE 4POS INLINE - Na sklade:
5953
- Part #:
UTS610E98S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5391
- Part #:
UTS610DCG - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG SEALING CAP SIZE 10 - Na sklade:
16360
- Part #:
UTS610E98SZ - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5181
- Part #:
UTS610E6S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5714
- Part #:
UTS6124P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE - Na sklade:
7239
- Part #:
UTS610CCRR - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 RED - Na sklade:
133249
- Part #:
UTS610E6P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5106
- Part #:
UTS6106P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na sklade:
8146
