UTS6103S
Souriau Connection Technology
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám UTS6103S s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám UTS6103S s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | UTS6103S |
|---|---|
| Výrobca | Souriau Connection Technology |
| popis | CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.885 | $4.442 | $4.331 | $3.997 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $3.775 | $3.442 | $3.22 | $3.039 | ||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | UTS6103S |
|---|---|
| Výrobca | Souriau Connection Technology |
| popis | CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 10973 pcs |
| Fotografie produktu | UTS6103S.jpg |
| kategórie | Konektory, prepojenia |
| Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG | 16 |
| používanie | Unshielded |
| Zadajte atribúty | IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| typ | For Female Sockets |
| Stiahnutie smeru | Crimp |
| Ukončenie štítu | Circular |
| Materiál krytu, dokončiť | - |
| Shell Finish | Thermoplastic |
| séria | Trim Trio® UTS |
| Stav RoHS | Bulk |
| Priemer konektora zásuvky / párenia | Black |
| Ostatné mená | UTS6103S-ND |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet pozícií | 3 (2 + PE) |
| Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiálová miera horľavosti | UL94 V-0 |
| Výrobné číslo výrobcu | UTS6103S |
| Dodávaný veľký priemer | 10-3 |
| Vložiť materiál | Thermoplastic |
| obsahuje | - |
| Vlastnosti | Coupling Nut |
| Rozšírený popis | 3 (2 + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| popis | CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT |
| Aktuálny - Max / Kontakt | Bayonet Lock |
| Materiál spojky, plátovanie | 1.031" (26.19mm) |
| Priemer matice spojky | - |
| Tvar kontaktu | - |
| Kontaktný materiál | N (Normal) |
| Typ konektora | Plug Housing |
| Materiál tela | - |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Souriau Connection Technology. Teraz máme k dispozícii 10973 kusy Souriau Connection Technology UTS6103S. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
UTS400N-FTU-400A-3P-LL-UL - výrobcovia:
American Electrical, Inc. - popis:
CIR BRK THERM 400A 600VAC/600VDC - Na sklade:
149
- Part #:
UTS400N-FTU-300A-3P-LL-UL - výrobcovia:
American Electrical, Inc. - popis:
CIR BRK THERM 300A 600VAC/600VDC - Na sklade:
124
- Part #:
UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL - výrobcovia:
American Electrical, Inc. - popis:
CIR BRK THERM 350A 600VAC/600VDC - Na sklade:
135
- Part #:
UTS250N-FTU-250A-3P-LL-UL - výrobcovia:
American Electrical, Inc. - popis:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Na sklade:
222
- Part #:
UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL - výrobcovia:
American Electrical, Inc. - popis:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Na sklade:
144
- Part #:
UTS600N-FTU-600A-3P-LL-UL - výrobcovia:
American Electrical, Inc. - popis:
CIR BRK THERM 600A 600VAC/600VDC - Na sklade:
74
- Part #:
UTS610CCRG - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 GRN - Na sklade:
156029
- Part #:
UTS6102W2S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na sklade:
6168
- Part #:
UTS6103P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG MALE 3POS INLINE - Na sklade:
6660
- Part #:
UTS610CCRR - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 RED - Na sklade:
133249
- Part #:
UTS6103W3S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na sklade:
6532
- Part #:
UTS610DCG - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG SEALING CAP SIZE 10 - Na sklade:
16360
- Part #:
UTS6106S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na sklade:
6176
- Part #:
UTS6103W3P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na sklade:
7954
- Part #:
UTS6104S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na sklade:
7670
- Part #:
UTS6106P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na sklade:
8146
- Part #:
UTS600N-FTU-500A-3P-LL-UL - výrobcovia:
American Electrical, Inc. - popis:
CIR BRK THERM 500A 600VAC/600VDC - Na sklade:
89
- Part #:
UTS610CCRY - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 YEL - Na sklade:
144417
- Part #:
UTS6104P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Na sklade:
7401
- Part #:
UTS6102W2P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Na sklade:
6258
