UTS610E6SW
Souriau Connection Technology
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám UTS610E6SW s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám UTS610E6SW s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | UTS610E6SW |
|---|---|
| Výrobca | Souriau Connection Technology |
| popis | CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.086 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | UTS610E6SW |
|---|---|
| Výrobca | Souriau Connection Technology |
| popis | CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 4501 pcs |
| kategórie | Konektory, prepojenia |
| Napätie | 250V |
| ukončenie | Solder Cup |
| tienenie | Unshielded |
| Veľkosť škrupiny, MIL | - |
| Veľkosť mriežky - Vložiť | 10-6 |
| Materiál skrinky | Polyamide (PA), Nylon |
| Shell Finish | - |
| séria | Trim Trio® UTS Hi Seal |
| obal | Bulk |
| orientácia | W |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet pozícií | 6 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Funkcia montáže | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiálová miera horľavosti | UL94 V-0 |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vložiť materiál | Polychloroprene |
| Ochrana proti vniknutiu | IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Vlastnosti | Coupling Nut, UV Resistant |
| Typ upevnenia | Bayonet Lock |
| Detailný popis | 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold |
| Aktuálne hodnotenie | 6A |
| Kontaktný materiál | Brass |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | 16.0µin (0.41µm) |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Gold |
| Typ konektora | Plug, Female Sockets |
| farba | Black |
| Otvorenie kábla | - |
| Materiál zadnej steny, pokovovanie | - |
| aplikácia | Energy, Instrumentation, Lighting, Telecommunications |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Souriau Connection Technology. Teraz máme k dispozícii 4501 kusy Souriau Connection Technology UTS610E6SW. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
UTS610E98SW - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
4919
- Part #:
UTS610CCRR - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 RED - Na sklade:
133249
- Part #:
UTS6106S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na sklade:
6176
- Part #:
UTS610E98S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5391
- Part #:
UTS610E7P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP - Na sklade:
4796
- Part #:
UTS610E7S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG 7P INLINE SKT SLD CUP - Na sklade:
5195
- Part #:
UTS610E98SY - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5149
- Part #:
UTS6104P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Na sklade:
7401
- Part #:
UTS6104S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na sklade:
7670
- Part #:
UTS610DCG - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG SEALING CAP SIZE 10 - Na sklade:
16360
- Part #:
UTS610CCRG - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 GRN - Na sklade:
156029
- Part #:
UTS6124S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLG HSG FMALE 4POS INLINE - Na sklade:
5953
- Part #:
UTS610E98SZ - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5181
- Part #:
UTS610E6S - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5714
- Part #:
UTS610CCRY - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 YEL - Na sklade:
144417
- Part #:
UTS6106P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na sklade:
8146
- Part #:
UTS6124P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE - Na sklade:
7239
- Part #:
UTS610E98P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
6207
- Part #:
UTS610E6P - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
5106
- Part #:
UTS610E98SX - výrobcovia:
Souriau Connection Technology - popis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na sklade:
4273

