SIT9005AIF2H-33NO
SiTime
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám SIT9005AIF2H-33NO s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám SIT9005AIF2H-33NO s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | SIT9005AIF2H-33NO |
|---|---|
| Výrobca | SiTime |
| popis | OSC MEMS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.236 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | SIT9005AIF2H-33NO |
|---|---|
| Výrobca | SiTime |
| popis | OSC MEMS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 15675 pcs |
| Dátový hárok | SiT9005 |
| kategórie | Kryštály, oscilátory, rezonátory |
| Napätie - Napájanie | 3.3V |
| typ | SSXO |
| Šírka pásma šírenia spektra | ±1.935%, Center Spread |
| Veľkosť / rozmer | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| séria | SIT9005 |
| hodnotenie | - |
| Programovateľný typ | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Balík / puzdro | 4-SMD, No Lead |
| Výkon | LVCMOS |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| výška | 0.030" (0.76mm) |
| funkcie | - |
| Frekvenčná stabilita (spolu) | - |
| Frekvenčná stabilita | ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm |
| Detailný popis | SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead |
| Prúd - Napájanie (Max) | 6.5mA |
| Základný rezonátor | MEMS |
| Dostupný frekvenčný rozsah | 1MHz ~ 141MHz |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu SiTime. Teraz máme k dispozícii 15675 kusy SiTime SIT9005AIF2H-33NO. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com


