CONMCX001-SMD
Linx Technologies
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám CONMCX001-SMD s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám CONMCX001-SMD s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | CONMCX001-SMD |
|---|---|
| Výrobca | Linx Technologies |
| popis | CONN MCX RCPT STR 50 OHM SMD |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.278 | $1.168 | $1.066 | $1.029 | ||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | CONMCX001-SMD |
|---|---|
| Výrobca | Linx Technologies |
| popis | CONN MCX RCPT STR 50 OHM SMD |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 29577 pcs |
| Dátový hárok | MCX SeriesCONMCX001-SMD DrawingRF Connector Overview Guide~ |
| Fotografie produktu | CONMCX001-SMD-001.jpg , CONMCX001-SMD-002.jpg , CONMCX001-SMD-003.jpg |
| kategórie | Konektory, prepojenia |
| Ukončenie štítu | Solder |
| séria | - |
| obal | Bulk |
| Ostatné mená | CONMCX001SMD |
| Prevádzková teplota | -65°C ~ 165°C |
| Počet portov | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkcia montáže | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Spárovanie cyklov | 500 |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Strata vloženia | 0.1dB |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| obsahuje | - |
| impedancia | 50 Ohm |
| Farba krytu | Gold |
| Frekvencia - Max | 6GHz |
| Vlastnosti | - |
| Typ upevnenia | Snap-On |
| Dielektrický materiál | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Detailný popis | MCX Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Surface Mount Solder |
| Koniec kontaktu | Solder |
| Typ konektora | Receptacle, Female Socket |
| Štýl konektora | MCX |
| Kontaktné kontaktné centrum | Gold |
| Kontaktný materiál strediska | Beryllium Copper |
| Káblová skupina | - |
| Materiál tela | Brass |
| Koniec karosérie | Gold |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Linx Technologies. Teraz máme k dispozícii 29577 kusy Linx Technologies CONMCX001-SMD. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
CONMCX005-R178 - výrobcovia:
Linx Technologies - popis:
CONN MCX RCPT STR 50 OHM CRIMP - Na sklade:
27692
- Part #:
CONMCX002 - výrobcovia:
Linx Technologies - popis:
CONN MCX RCPT R/A 50 OHM PCB - Na sklade:
32113
- Part #:
CONMCX003.062-L - výrobcovia:
Linx Technologies - popis:
CONN MCX RCPT STR 50OHM EDGE MNT - Na sklade:
22695
- Part #:
CONFIG MODULE 0144 - výrobcovia:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - popis:
CONFIG MODULE 0144 - Na sklade:
349
- Part #:
CONMCX003.031 - výrobcovia:
Linx Technologies - popis:
CONN MCX RCPT STR 50OHM EDGE MNT - Na sklade:
34543
- Part #:
CONMCX002-SMD - výrobcovia:
Linx Technologies - popis:
CONN MCX RCPT R/A 50 OHM SMD - Na sklade:
26259
- Part #:
CONFIG MODULE 0143 - výrobcovia:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - popis:
CONFIG MODULE 0143 - Na sklade:
321
- Part #:
CONMCX001 - výrobcovia:
Linx Technologies - popis:
CONN MCX RCPT STR 50 OHM PCB - Na sklade:
34946
- Part #:
CONMCX003.062 - výrobcovia:
Linx Technologies - popis:
CONN MCX RCPT STR 50OHM EDGE MNT - Na sklade:
33343
- Part #:
CONMCX005 - výrobcovia:
Linx Technologies - popis:
CONN MCX RCPT STR 50 OHM SOLDER - Na sklade:
19688
- Part #:
CONMCX007 - výrobcovia:
Linx Technologies - popis:
CONN MCX PLUG STR 50 OHM SOLDER - Na sklade:
38463
- Part #:
CONMCX003.031-L - výrobcovia:
Linx Technologies - popis:
CONN MCX RCPT STR 50OHM EDGE MNT - Na sklade:
21716
- Part #:
CONFIG MODULE 0145 - výrobcovia:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - popis:
CONFIG MODULE 0145 - Na sklade:
377
- Part #:
CONMCX004 - výrobcovia:
Linx Technologies - popis:
CONN MCX RCPT STR 50 OHM SOLDER - Na sklade:
18205
- Part #:
CONM6A-A10 - výrobcovia:
Carlo Gavazzi - popis:
CBL M12 AC R/A 10M PVC - Na sklade:
2010
