CMR05F181JODM
Cornell Dubilier Electronics
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám CMR05F181JODM s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám CMR05F181JODM s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | CMR05F181JODM |
|---|---|
| Výrobca | Cornell Dubilier Electronics |
| popis | CAP MICA 180PF 500V RADIAL |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 39 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.407 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | CMR05F181JODM |
|---|---|
| Výrobca | Cornell Dubilier Electronics |
| popis | CAP MICA 180PF 500V RADIAL |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade |
| Dostupné množstvo | 15142 pcs |
| Dátový hárok | CMR Type |
| Fotografie produktu | CMR05F181JODM.jpg |
| kategórie | kondenzátory |
| Napätie - hodnotené | 500V |
| tolerancia | ±5% |
| Veľkosť / rozmer | 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) |
| séria | CMR |
| obal | Bulk |
| Balík / puzdro | Radial |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozostup vedenia | 0.224" (5.70mm) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Výška - sedenie (Max) | 0.370" (9.40mm) |
| Vlastnosti | General Purpose |
| Dielektrický materiál | Mica |
| Detailný popis | 180pF Mica Capacitor 500V Radial |
| kapacitné | 180pF |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Cornell Dubilier Electronics. Teraz máme k dispozícii 15142 kusy Cornell Dubilier Electronics CMR05F181JODM. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
CMR05F181GPDR - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CMR MICA - Na sklade:
7924
- Part #:
CMR05F181JPDP - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CMR MICA - Na sklade:
10096
- Part #:
CMR05F181FPDR - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CMR MICA - Na sklade:
6975
- Part #:
CMR05F181JODR - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CAP MICA 180PF 500V RADIAL - Na sklade:
9368
- Part #:
CMR05F201FPDM - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CMR MICA - Na sklade:
9309
- Part #:
CMR05F181GODP - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CAP MICA 180PF 500V RADIAL - Na sklade:
11261
- Part #:
CMR05F181JPDM - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CMR MICA - Na sklade:
13024
- Part #:
CMR05F181FPDM - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CMR MICA - Na sklade:
12207
- Part #:
CMR05F181GODR - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CAP MICA 180PF 500V RADIAL - Na sklade:
8156
- Part #:
CMR05F201FODP - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CAP MICA 200PF 500V RADIAL - Na sklade:
8254
- Part #:
CMR05F181GPDP - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CMR MICA - Na sklade:
7712
- Part #:
CMR05F181FODR - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CAP MICA 180PF 500V RADIAL - Na sklade:
7866
- Part #:
CMR05F201FPDP - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CMR MICA - Na sklade:
7487
- Part #:
CMR05F181JPDR - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CMR MICA - Na sklade:
8484
- Part #:
CMR05F201FODM - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CAP MICA 200PF 500V RADIAL - Na sklade:
10624
- Part #:
CMR05F181JODP - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CAP MICA 180PF 500V RADIAL - Na sklade:
11112
- Part #:
CMR05F181GODM - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CAP MICA 180PF 500V RADIAL - Na sklade:
13457
- Part #:
CMR05F201FODR - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CAP MICA 200PF 500V RADIAL - Na sklade:
6377
- Part #:
CMR05F181GPDM - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CMR MICA - Na sklade:
12129
- Part #:
CMR05F181FPDP - výrobcovia:
Cornell Dubilier Electronics - popis:
CMR MICA - Na sklade:
7706
