EM-DR1-IS-5-RTB-28V/5
BEI Sensors
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám EM-DR1-IS-5-RTB-28V/5 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám EM-DR1-IS-5-RTB-28V/5 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | EM-DR1-IS-5-RTB-28V/5 |
|---|---|
| Výrobca | BEI Sensors |
| popis | OPTICAL ISOLATOR MODULE |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $233.636 | $224.036 | $215.192 | |||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | EM-DR1-IS-5-RTB-28V/5 |
|---|---|
| Výrobca | BEI Sensors |
| popis | OPTICAL ISOLATOR MODULE |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 161 pcs |
| Fotografie produktu | EM-DR1-IS-5-RTB-28V/5.jpg |
| kategórie | Snímače, snímače |
| séria | * |
| Ostatné mená | 1724-1084 1724-1084-ND 1724-1110 60004-002 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Pre použitie s / Súvisiace produkty | BEI Encoders |
| Typ príslušenstva | Optical Isolator |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu BEI Sensors. Teraz máme k dispozícii 161 kusy BEI Sensors EM-DR1-IS-5-RTB-28V/5. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
EM-DR1-IC-5-TB-28V/5 - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR - Na sklade:
350
- Part #:
EM-DR1-SS-S3-TB-USB - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR MODULE USB - Na sklade:
171
- Part #:
EM-DR1-IC-15-TB-28V/V - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR - Na sklade:
351
- Part #:
EM-DR1-IC-3-TB-28V/5 - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR 3V FOR ENCODER - Na sklade:
290
- Part #:
EM-DR1-IC-5-TB-28V/OC - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR - Na sklade:
332
- Part #:
EM-DR1-IC-15-TB-28V/5 - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR - Na sklade:
393
- Part #:
EM-DR1-IC-24-TB-28V/OC - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
ISOLATOR MODULE 24V OPEN COLLECT - Na sklade:
372
- Part #:
EM-DR1-QS-15-TB-USB - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
ISOLATOR MODULE USB CONVERT 15V - Na sklade:
154
- Part #:
EM-DR3-SP-5-TB-28V/V - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
MODULE SERIAL TO PAR CONVERT - Na sklade:
205
- Part #:
EM-DR1-QS-5-TB-USB-S - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
ELECTRONIC MODULE - Na sklade:
158
- Part #:
EM-DR1-SS-S3-TB-USB-S - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR MODULE - Na sklade:
133
- Part #:
EM-DR1-IC-24-TB-28V/5 - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR - Na sklade:
318
- Part #:
EM-DR1-IS-5-RTB-28V/V - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
INTRINSIC SAFE BARRIER MODULE - Na sklade:
131
- Part #:
EM-DR1-IS-5-RTB-28V/OC - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR MODULE DUAL - Na sklade:
173
- Part #:
EM-DR1-ET-5-TB-28V - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR 1 CH FOR ENCODE - Na sklade:
388
- Part #:
EM-DR1-QS-5-TB-USB - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR QUAD TO USB 5V - Na sklade:
198
- Part #:
EM-DR1-IC-5-TB-28V/V - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR - Na sklade:
369
- Part #:
EM-DR1-IC-24-TB-28V/V - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR - Na sklade:
418
- Part #:
EM-DR1-QS-24-TB-USB - výrobcovia:
BEI Sensors - popis:
OPTICAL ISOLATOR QUAD TO USB 24V - Na sklade:
182
