YF8U14-020VA3XLEAX
SICK
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám YF8U14-020VA3XLEAX s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám YF8U14-020VA3XLEAX s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | YF8U14-020VA3XLEAX |
|---|---|
| Výrobca | SICK |
| popis | CBL FEM M8-4 2M |
| Stav voľného vodiča / RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.32 | $5.87 | $5.268 | $5.117 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $4.515 | $4.214 | $4.124 | |||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | YF8U14-020VA3XLEAX |
|---|---|
| Výrobca | SICK |
| popis | CBL FEM M8-4 2M |
| Stav voľného vodiča / RoHS | |
| Dostupné množstvo | 7702 pcs |
| Dátový hárok | YF8U14-020VA3XLEAX Datasheet |
| Fotografie produktu | YF8U14-020VA3XLEAX.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP65, IP66K, IP67 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | 1882-1720 2095888 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | Not Applicable |
| Dĺžka | 6.56' (2.00m) |
| Detailný popis | Cable Assembly 6.56' (2.00m) |
| farba | Gray |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 4 |
| Prvý konektor | M8 Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu SICK. Teraz máme k dispozícii 7702 kusy SICK YF8U14-020VA3XLEAX. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com

