1532603
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1532603 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1532603 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1532603 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CABLE |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | Get a quote | ||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1532603 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CABLE |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 4084 pcs |
| Dátový hárok | 1532603 |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | - |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | SAC-3P- 6 0-410/MINFR |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 19.69' (6.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 19.69' (6.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 3 |
| Prvý konektor | 7/8" Female, Right Angle |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 4084 kusy Phoenix Contact 1532603. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
153256-2020-RB - výrobcovia:
3M - popis:
CONN 2MM SKT 56POS THRU-BRD SMD - Na sklade:
23685
- Part #:
15326 - výrobcovia:
Keystone Electronics Corp. - popis:
BOARD TERM TURRET DBL 5POS - Na sklade:
10090
- Part #:
153259-3 - výrobcovia:
Agastat Relays / TE Connectivity - popis:
CONN QC RCPT 0.250 SOLDER - Na sklade:
308338
- Part #:
153256-1 - výrobcovia:
Agastat Relays / TE Connectivity - popis:
3 M/M LANCE LESS SOCKET - Na sklade:
564911
- Part #:
153260-2020-RB - výrobcovia:
3M - popis:
CONN 2MM SKT 60POS THRU-BRD SMD - Na sklade:
20072
- Part #:
153270-7 - výrobcovia:
Agastat Relays / TE Connectivity - popis:
CONN TERM RCPT 16-20AWG CRIMP - Na sklade:
757472
- Part #:
15327 - výrobcovia:
Keystone Electronics Corp. - popis:
BOARD TERM TURRET DBL 12POS - Na sklade:
6191



