1429965
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1429965 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1429965 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1429965 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CABLE 4POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $74.946 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1429965 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CABLE 4POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 510 pcs |
| Dátový hárok | 1429965 |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | - |
| tienenie | Shielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | SAC-4P-MINMR/15 0-960/MINFRVA |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 49.2' (15.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 49.2' (15.00m) |
| farba | Orange |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | 3 |
| 2. konektor Počet pozícií | 4 |
| 2. konektor | 7/8" Male, Right Angle |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | 3 |
| 1. konektor Počet pozícií | 4 |
| Prvý konektor | 7/8" Female, Right Angle |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 510 kusy Phoenix Contact 1429965. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
142A10199X - výrobcovia:
Conec - popis:
6P SOCKET OPEN NO STRAIN RELIEF - Na sklade:
70116
- Part #:
142A10219X - výrobcovia:
Conec - popis:
10P SOCKET OPEN NO STRAIN RELIEF - Na sklade:
73235
- Part #:
1429900000 - výrobcovia:
Weidmuller - popis:
CONN SCKT CONT 14-12AWG 1=250PCS - Na sklade:
597


