1420029
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1420029 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1420029 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1420029 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CABLE 5POS FMALE,RA-MALE 15M |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $47.742 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1420029 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CABLE 5POS FMALE,RA-MALE 15M |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 702 pcs |
| Dátový hárok | 1420029 |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP67, IP69K |
| tienenie | Shielded |
| séria | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 49.2' (15.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly Circular 05 pos Female, Right Angle to Male 49.2' (15.00m) |
| farba | Gray |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 5 |
| 2. konektor | Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | Female, Right Angle |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 702 kusy Phoenix Contact 1420029. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
1420032 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CABLE 5POS FMALE,RA-MALE 15M - Na sklade:
598
- Part #:
1420090 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CABLE 5POS FMALE,RA-MALE,RA 10M - Na sklade:
1068
- Part #:
1420056 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONN HOOD BOTTOM ENTRY SZ B24 - Na sklade:
2820
- Part #:
1420045 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL 5POS FMALE,RA-MALE,RA 300MM - Na sklade:
1285
- Part #:
1420-1 - výrobcovia:
Keystone Electronics Corp. - popis:
CONN PIN RCPT .015-.021 SOLDER - Na sklade:
396355
- Part #:
1420000-1 - výrobcovia:
Agastat Relays / TE Connectivity - popis:
MQS BU-GEH 32P - Na sklade:
108703
- Part #:
1420058 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL 5POS FMALE,RA-MALE,RA 500MM - Na sklade:
1325
- Part #:
1420061 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CABLE 5POS FMALE,RA-MALE,RA 1M - Na sklade:
1369
- Part #:
1420-2 - výrobcovia:
Keystone Electronics Corp. - popis:
CONN PIN RCPT .015-.021 SOLDER - Na sklade:
468335
- Part #:
1420074 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CABLE 5POS FMALE,RA-MALE,RA 2M - Na sklade:
1224
- Part #:
1420011-1 - výrobcovia:
Agastat Relays / TE Connectivity - popis:
GET CONNECTOR - Na sklade:
66688
- Part #:
1420001-1 - výrobcovia:
Agastat Relays / TE Connectivity - popis:
MQS VERSCHL.PLATTE - Na sklade:
498982
- Part #:
142.7010.6202 - výrobcovia:
Hamlin / Littelfuse - popis:
FUSE AUTO 200A 58VDC AUTO LINK - Na sklade:
63954
- Part #:
1420003 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CABLE SOCKET 4POS FLANGE MNT - Na sklade:
6756
- Part #:
1420087 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CABLE 5POS FMALE,RA-MALE,RA 5M - Na sklade:
1219
- Part #:
1420 - výrobcovia:
Global Specialties - popis:
VARIABLE AC POWER SUPPLY: 0-150 - Na sklade:
174


