1419823
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1419823 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1419823 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1419823 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CABLE 5POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $21.877 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1419823 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CABLE 5POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 1365 pcs |
| Dátový hárok | 1419823 |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | - |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | SAC-5P-MINMS/0 3-441/MINFS PWR |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 0.98' (300.00mm) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 0.98' (300.00mm) |
| farba | Gray |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 5 |
| 2. konektor | 7/8" Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 1365 kusy Phoenix Contact 1419823. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
1419782 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
ASSEMBLED ETHERNET CABLE SHIELDE - Na sklade:
2461
- Part #:
14198-B - výrobcovia:
O.C. White Co. - popis:
MICROPHONE ARM 45" BLACK/CHROME - Na sklade:
1038
- Part #:
1419781 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
ASSEMBLED ETHERNET CABLE SHIELDE - Na sklade:
2214
- Part #:
1419800000 - výrobcovia:
Weidmuller - popis:
RSV 1.6 LSF 36 GR 4.5 AU - Na sklade:
1946
- Part #:
1419778 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
ASSEMBLED ETHERNET CABLE SHIELDE - Na sklade:
2021
- Part #:
1419784 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
SACC-SQ-M12MS-4CON-20/0 5 - Na sklade:
6829
- Part #:
1419885 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONTACT INSERT MODULE TYPE OF CO - Na sklade:
25122
- Part #:
1419888 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONTACT INSERT MODULE TYPE OF CO - Na sklade:
5662
- Part #:
1419887 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONTACT INSERT MODULE TYPE: RJ45 - Na sklade:
3665
- Part #:
1419886 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONTACT INSERT MODULE TYPE: RJ45 - Na sklade:
3679


