1417456
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1417456 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1417456 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1417456 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CABLE ASSY 5POS FEMALE 2M |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.822 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1417456 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CABLE ASSY 5POS FEMALE 2M |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 1965 pcs |
| Dátový hárok | 1417456 |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP67, IP69K |
| tienenie | Shielded |
| séria | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 6.56' (2.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly Circular 05 pos Female to Wire Leads 6.56' (2.00m) |
| farba | Gray |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 1965 kusy Phoenix Contact 1417456. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
1-1623917-0 - výrobcovia:
AMP Connectors / TE Connectivity - popis:
TRIMMER 500KOHM 0.05W J LEAD TOP - Na sklade:
4042
- Part #:
CSRF0805FT16L0 - výrobcovia:
Stackpole Electronics, Inc. - popis:
RES 0.016 OHM 1% 1/2W 0805 - Na sklade:
482840

