1417116
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1417116 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1417116 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1417116 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 6.56' |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $11.519 | $10.597 | $9.791 | $9.33 | $8.754 | |
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1417116 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 6.56' |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 3717 pcs |
| Dátový hárok | 1417116 Datasheet |
| Fotografie produktu | 1417116.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | 277-15750 SAC-3P-MINMS/ 2,0-U50 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | Not Applicable |
| Dĺžka | 6.56' (2.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 6.56' (2.00m) |
| farba | Black |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 3 |
| Prvý konektor | 7/8" Male |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 3717 kusy Phoenix Contact 1417116. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
1417123 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - Na sklade:
2313
- Part #:
1417106 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 3.28' - Na sklade:
1826
- Part #:
1417107 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 6.56' - Na sklade:
1714
- Part #:
1417111 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS - Na sklade:
2974
- Part #:
1417109 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 32.8' - Na sklade:
918
- Part #:
1417118 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 32.8' - Na sklade:
934
- Part #:
1417112 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS - Na sklade:
1751
- Part #:
1417125 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - Na sklade:
1283
- Part #:
1417108 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 16.4' - Na sklade:
1234
- Part #:
1417124 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - Na sklade:
2315
- Part #:
1417105 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 3POS - Na sklade:
886
- Part #:
1417121 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE 3POS 16.4' - Na sklade:
1092
- Part #:
1417119 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE 3POS 3.28' - Na sklade:
1828
- Part #:
1417115 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 3.28' - Na sklade:
4313
- Part #:
1417114 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS - Na sklade:
912
- Part #:
1417120 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE 3POS 6.56' - Na sklade:
2403
- Part #:
1417122 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE 3POS 32.8' - Na sklade:
874
- Part #:
1417110 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS - Na sklade:
3778
- Part #:
1417117 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 16.4' - Na sklade:
1900
- Part #:
1417126 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - Na sklade:
789
