1416929
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416929 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416929 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1416929 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.295 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1416929 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 1926 pcs |
| Dátový hárok | 1416929 Datasheet |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68 |
| tienenie | Shielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | SAC-5P-10,0-U30/MINFS |
| Dĺžka | 32.8' (10.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 32.8' (10.00m) |
| farba | Gray |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 1926 kusy Phoenix Contact 1416929. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
AA0603JR-077M5L - výrobcovia:
Yageo - popis:
RES SMD 7.5M OHM 5% 1/10W 0603 - Na sklade:
5503701

