1416759
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416759 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416759 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1416759 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.895 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1416759 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 1571 pcs |
| Dátový hárok | 1416759 Datasheet |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | SAC-2P-MINMR/ 5,0-U20/MINFR |
| Dĺžka | 16.40' (5.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 16.40' (5.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 2 |
| 2. konektor | 7/8" Male, Right Angle |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 2 |
| Prvý konektor | 7/8" Female, Right Angle |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 1571 kusy Phoenix Contact 1416759. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
1416757 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
1773
- Part #:
1416762 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 16.4' - Na sklade:
1554
- Part #:
1416760 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - Na sklade:
1124
- Part #:
1416763 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 32.8' - Na sklade:
1192
- Part #:
1416755 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
5462
- Part #:
1416767 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 6.56' - Na sklade:
5859
- Part #:
1416764 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
4194
- Part #:
1416765 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
2158
- Part #:
1416768 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 16.4' - Na sklade:
3507
- Part #:
1416769 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 32.8' - Na sklade:
1608
- Part #:
1416754 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
1387
- Part #:
1416766 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
1627
- Part #:
1416756 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
3500
- Part #:
1416703 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
ASSEMBLED FO CABLE ROUND CABLE 5 - Na sklade:
352
- Part #:
1416761 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 6.56' - Na sklade:
2561
- Part #:
1416753 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
2011
- Part #:
1416752 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
4208
- Part #:
1416758 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - Na sklade:
2411

