1416669
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416669 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416669 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1416669 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $9.461 | $8.704 | $8.042 | $7.663 | $7.19 | |
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1416669 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 4131 pcs |
| Dátový hárok | 1416669 Datasheet |
| Fotografie produktu | 1416669.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68 |
| tienenie | Shielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | 277-15679 SAC-5P- 2,0-U40/MINFS |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | Not Applicable |
| Dĺžka | 6.56' (2.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 6.56' (2.00m) |
| farba | Gray |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 4131 kusy Phoenix Contact 1416669. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
1416667 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 6POS - Na sklade:
1287
- Part #:
1416679 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE 6POS 32.8' - Na sklade:
1178
- Part #:
1416663 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 6POS 32.8' - Na sklade:
1205
- Part #:
1416670 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5POS - Na sklade:
2239
- Part #:
1416671 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 6POS 6.56' - Na sklade:
3846
- Part #:
1416668 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 5POS - Na sklade:
3780
- Part #:
1416676 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE 6POS 16.4' - Na sklade:
1533
- Part #:
1416678 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE 6POS 6.56' - Na sklade:
2076
- Part #:
1416664 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
ASSEMBLED FO CABLE ROUND CABLE 5 - Na sklade:
370
- Part #:
1416659 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 6POS - Na sklade:
1399
- Part #:
1416661 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 6POS 6.56' - Na sklade:
1729
- Part #:
1416673 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE TO MALE RA 5POS 6.56' - Na sklade:
3321
- Part #:
1416660 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 6POS - Na sklade:
1137
- Part #:
1416672 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 6POS 16.4' - Na sklade:
2606
- Part #:
1416674 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 6POS 32.8' - Na sklade:
1534
- Part #:
1416662 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 6POS 16.4' - Na sklade:
1264
- Part #:
1416675 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 5POS - Na sklade:
3596
- Part #:
1416665 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 6POS - Na sklade:
2827
- Part #:
1416666 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 6POS - Na sklade:
2294
