1416627
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416627 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416627 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1416627 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL FEMALE TO MALE 4POS 32.8' |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $25.308 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1416627 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL FEMALE TO MALE 4POS 32.8' |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 1271 pcs |
| Dátový hárok | 1416627 Datasheet |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | SAC-4P-MINMS/10,0-547/MINFS |
| Dĺžka | 32.8' (10.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 32.8' (10.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 4 |
| 2. konektor | 7/8" Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 4 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 1271 kusy Phoenix Contact 1416627. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
1416623 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 32.8' - Na sklade:
2612
- Part #:
1416615 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 6POS - Na sklade:
3955
- Part #:
1416625 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE 4POS 6.56' - Na sklade:
2592
- Part #:
1416631 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS - Na sklade:
5045
- Part #:
1416624 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE 6POS 3.28' - Na sklade:
2122
- Part #:
1416630 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 5POS - Na sklade:
1873
- Part #:
1416626 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE 4POS 16.4' - Na sklade:
1957
- Part #:
1416616 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 4POS - Na sklade:
2943
- Part #:
1416634 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5POS - Na sklade:
1849
- Part #:
1416636 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5POS - Na sklade:
1897
- Part #:
1416617 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 4POS - Na sklade:
2165
- Part #:
1416628 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 5POS - Na sklade:
4249
- Part #:
1416633 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS - Na sklade:
2196
- Part #:
1416629 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 5POS - Na sklade:
2730
- Part #:
1416620 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 6POS - Na sklade:
3620
- Part #:
1416621 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 16.4' - Na sklade:
3797
- Part #:
1416632 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS - Na sklade:
3793
- Part #:
1416618 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 6.56' - Na sklade:
5054
- Part #:
1416637 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5POS - Na sklade:
1218
- Part #:
1416638 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 5POS 6.56' - Na sklade:
2200

