1416524
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416524 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416524 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1416524 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.021 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1416524 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 2007 pcs |
| Dátový hárok | 1416524 Datasheet |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | SAC-2P-MINMR/ 5,0-547/MINFR |
| Dĺžka | 16.40' (5.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 16.40' (5.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 2 |
| 2. konektor | 7/8" Male, Right Angle |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 2 |
| Prvý konektor | 7/8" Female, Right Angle |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 2007 kusy Phoenix Contact 1416524. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
1416520 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
6633
- Part #:
1416535 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
2773
- Part #:
1416516 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
4912
- Part #:
1416530 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 4POS - Na sklade:
4199
- Part #:
1416518 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
3898
- Part #:
1416532 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
5526
- Part #:
1416517 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE 3POS 3.28' - Na sklade:
2638
- Part #:
1416513 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS - Na sklade:
4986
- Part #:
1416529 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 16.4' - Na sklade:
2512
- Part #:
1416519 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
2927
- Part #:
1416528 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 6.56' - Na sklade:
2353
- Part #:
1416514 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 3.28' - Na sklade:
4857
- Part #:
1416527 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - Na sklade:
3391
- Part #:
1416533 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
3294
- Part #:
1416526 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - Na sklade:
2154
- Part #:
1416521 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
4334
- Part #:
1416534 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 4POS - Na sklade:
2680
- Part #:
1416531 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 32.8' - Na sklade:
1645
- Part #:
1416522 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - Na sklade:
3348
- Part #:
1416523 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - Na sklade:
2894

