1416477
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416477 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1416477 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1416477 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 3.28' |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.669 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1416477 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 3.28' |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 4993 pcs |
| Dátový hárok | 1416477 Datasheet |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | SAC-4P-MINMS/ 1,0-547 |
| Dĺžka | 3.28' (1.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 4 |
| Prvý konektor | 7/8" Male |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 4993 kusy Phoenix Contact 1416477. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
ESQT-117-02-F-S-790 - výrobcovia:
Samtec, Inc. - popis:
ELEVATED 2MM SOCKETS - Na sklade:
25254

