1414730
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1414730 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1414730 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1414730 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.043 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1414730 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 5247 pcs |
| Dátový hárok | 1414730 Datasheet |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP66, IP68, IP69K, Panel Mount |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | QPD W 4PE1 5 5-10 M25 0 5 BK |
| Dĺžka | 1.64' (500.00mm) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 1.64' (500.00mm) |
| farba | Multiple |
| Typ kábla | Individual |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | M25 Panel Feed-Through |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 5247 kusy Phoenix Contact 1414730. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
1414734 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE - Na sklade:
4158
- Part #:
1414711 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONN T-DISTRIBUTOR 3POS IDC - Na sklade:
1682
- Part #:
1414749 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONNECTOR QUICKON CONNECTION NO. - Na sklade:
5774
- Part #:
1414733 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE - Na sklade:
4608
- Part #:
1414738 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE - Na sklade:
11583
- Part #:
1414740 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONN DISTRIBUTOR 5POS IDC - Na sklade:
7234
- Part #:
1414750 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONNECTOR QUICKON CONNECTION NO. - Na sklade:
6660
- Part #:
1414756 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
H DISTRIBUTOR QUICKON CONNECTION - Na sklade:
1206
- Part #:
1414731 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE - Na sklade:
4280
- Part #:
1414715 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONN H-DISTRIBUTOR 4POS IDC - Na sklade:
1289
- Part #:
1414728 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
PROTECTIVE CAP PLASTIC FOR QUICK - Na sklade:
18142
- Part #:
1414712 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONN T-DISTRIBUTOR 3POS IDC - Na sklade:
1944
- Part #:
1414722 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
PROTECTIVE CAP PLASTIC FOR QUICK - Na sklade:
20791
- Part #:
1414710 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
T DISTRIBUTOR QUICKON CONNECTION - Na sklade:
1862
- Part #:
1414720 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
H DISTRIBUTOR QUICKON CONNECTION - Na sklade:
1316
- Part #:
1414717 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONN H-DISTRIBUTOR 4POS IDC - Na sklade:
2068
- Part #:
1414755 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
H DISTRIBUTOR QUICKON CONNECTION - Na sklade:
1130
- Part #:
1414742 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONN DISTRIBUTOR 5POS IDC - Na sklade:
6839
- Part #:
1414716 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONN H-DISTRIBUTOR 4POS IDC - Na sklade:
1522
- Part #:
1414719 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
H DISTRIBUTOR QUICKON CONNECTION - Na sklade:
1363

