1411505
Phoenix Contact
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1411505 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1411505 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1411505 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | NBC-MSD/ 2 0-93K SCO |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $11.958 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1411505 |
|---|---|
| Výrobca | Phoenix Contact |
| popis | NBC-MSD/ 2 0-93K SCO |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 2819 pcs |
| Dátový hárok | 1411505 Datasheet |
| Fotografie produktu | 1411505.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | - |
| tienenie | Shielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | NBC-MSD/ 2 0-93K SCO |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 6.56' (2.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 6.56' (2.00m) |
| farba | Red |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 4 |
| Prvý konektor | M12 Male |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Phoenix Contact. Teraz máme k dispozícii 2819 kusy Phoenix Contact 1411505. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
1411521 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
NBC-MSD/10 0-93K/R4AC SCO - Na sklade:
1137
- Part #:
1411491 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
HC-EVO-B10PT-BWSC-HL-M25ELC-AL - Na sklade:
1429
- Part #:
1411509 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
NBC-MSD/ 1 0-93K/R4AC SCO - Na sklade:
2571
- Part #:
1411494 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
COVER PANEL MOUNT STYLE - Na sklade:
11147
- Part #:
1411531 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
NBC-MSD/ 2 0-93K/MSD SCO - Na sklade:
1916
- Part #:
1411493 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
HC-EVO-B24PT-BWSC-HH-M32ELC-AL - Na sklade:
786
- Part #:
1411490 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
HC-EVO-B24PT-BWD-HH-M32ELC-AL - Na sklade:
862
- Part #:
1411504 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
COVER PANEL MOUNT STYLE - Na sklade:
8906
- Part #:
1411532 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
NBC-MSD/ 5 0-93K/MSD SCO - Na sklade:
1273
- Part #:
1411518 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
NBC-MSD/ 5 0-93K/R4AC SCO - Na sklade:
1510
- Part #:
1411517 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
COVER PANEL MOUNT STYLE - Na sklade:
8870
- Part #:
1411529 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
NBC-MSD/ 1 0-93K/MSD SCO - Na sklade:
2175
- Part #:
1411520 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
COVER PANEL MOUNT STYLE - Na sklade:
6584
- Part #:
1411495 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONN HOOD SIDE ENTRY DUAL SZB10 - Na sklade:
6529
- Part #:
1411497 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONN HOOD SIDE ENTRY DUAL SZB24 - Na sklade:
5741
- Part #:
1411496 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
CONN HOOD SIDE ENTRY DUAL SZB16 - Na sklade:
6046
- Part #:
1411492 - výrobcovia:
Phoenix Contact - popis:
HC-EVO-B16PT-BWSC-HH-M25ELC-AL - Na sklade:
1113
