XS5W-T422-KM2-K
Omron
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám XS5W-T422-KM2-K s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám XS5W-T422-KM2-K s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | XS5W-T422-KM2-K |
|---|---|
| Výrobca | Omron |
| popis | ETHERNET CABLE ANG 15M |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $81.465 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | XS5W-T422-KM2-K |
|---|---|
| Výrobca | Omron |
| popis | ETHERNET CABLE ANG 15M |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 429 pcs |
| Dátový hárok | XS5x-T/XS6x-T |
| Fotografie produktu | XS5W-T422-KM2-K.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Cat5e, Industrial Environments - IP67 |
| tienenie | Shielded |
| séria | XS5W |
| Ostatné mená | XS5WT422KM2K |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 49.2' (15.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly Circular 04 pos Male, Right Angle to Male, Right Angle 49.2' (15.00m) |
| farba | Blue |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 4 |
| 2. konektor | M12 Male, Right Angle |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 4 |
| Prvý konektor | M12 Female, Right Angle |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Omron. Teraz máme k dispozícii 429 kusy Omron XS5W-T422-KM2-K. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
XS5W-T422-EMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
ETHERNET CABLE M12 ANG-RJ45 3M - Na sklade:
1212
- Part #:
XS5W-T422-CMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
ETHERNET CABLE M12 ANG-RJ45 1M - Na sklade:
1731
- Part #:
XS5W-T422-KMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
ETHERNET CABLE M12 ANGRJ45 15M - Na sklade:
534
- Part #:
XS5WD421L81F - výrobcovia:
Omron Automation & Safety - popis:
CABLE ASSY CIRC 4POS - Na sklade:
609
- Part #:
XS5WD422H81F - výrobcovia:
Omron Automation & Safety - popis:
CABLE ASSY CIRC 4POS - Na sklade:
860
- Part #:
XS5W-T422-DMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
ETHERNET CABLE M12 ANG-RJ45 2M - Na sklade:
1394
- Part #:
XS5WD421K81F - výrobcovia:
Omron Automation & Safety - popis:
CABLE ASSY CIRC 4POS - Na sklade:
699
- Part #:
XS5W-T422-GMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
ETHERNET CABLE M12 ANG-RJ45 5M - Na sklade:
1031
- Part #:
XS5W-T422-JMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
ETHERNET CABLE M12 ANGRJ45 10M - Na sklade:
769

