XS5W-T421-GM2-K
Omron
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám XS5W-T421-GM2-K s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám XS5W-T421-GM2-K s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | XS5W-T421-GM2-K |
|---|---|
| Výrobca | Omron |
| popis | CABLE ASSY ETHERNET M12 CIRC 5M |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 5 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $49.368 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | XS5W-T421-GM2-K |
|---|---|
| Výrobca | Omron |
| popis | CABLE ASSY ETHERNET M12 CIRC 5M |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 770 pcs |
| Dátový hárok | XS5/XS6 |
| Fotografie produktu | XS5W-T421-GM2-K.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Cat5e, Industrial Environments - IP67 |
| tienenie | Shielded |
| séria | XS5W |
| Ostatné mená | XS5WT421GM2K Z3063 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 16.40' (5.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly Circular 04 pos Male to Male 16.40' (5.00m) |
| farba | Blue |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 4 |
| 2. konektor | M12 Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 4 |
| Prvý konektor | M12 Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Omron. Teraz máme k dispozícii 770 kusy Omron XS5W-T421-GM2-K. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
XS5W-T421-JMD-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 32.81' - Na sklade:
531
- Part #:
XS5W-T421-DMC-K - výrobcovia:
Omron Automation & Safety - popis:
CABLE ASSY ETHERNET M12-RJ45 2M - Na sklade:
1045
- Part #:
XS5W-T421-GMD-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 16.4' - Na sklade:
740
- Part #:
XS5W-T421-EMD-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 9.84' - Na sklade:
977
- Part #:
XS5W-T422-AMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
ETHERNET CABLE M12ANG-RJ45 0.3M - Na sklade:
1857
- Part #:
XS5W-T421-KMD-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 15' - Na sklade:
507
- Part #:
XS5W-T421-CM2-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE ETHERNET M12/M12 1M - Na sklade:
1493
- Part #:
XS5W-T421-GMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE ASSY ETHERNET M12-RJ45 5M - Na sklade:
881
- Part #:
XS5W-T421-DM2-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE ASSY ETHERNET M12 CIRC 2M - Na sklade:
1113
- Part #:
XS5W-T421-JMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE ASSY ETHERNET M12-RJ45 10M - Na sklade:
702
- Part #:
XS5W-T421-BMD-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 1.64' - Na sklade:
930
- Part #:
XS5W-T421-CMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE ETHERNET M12/RF45 1M - Na sklade:
1345
- Part #:
XS5W-T421-KM2-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE ETHERNET M12/M12 15M - Na sklade:
354
- Part #:
XS5W-T421-JM2-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE ASSY ETHERNET M12 CIR 10M - Na sklade:
480
- Part #:
XS5W-T421-EMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE ETHERNET M12/RF45 3M - Na sklade:
1008
- Part #:
XS5W-T421-CMD-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 3.28' - Na sklade:
1071
- Part #:
XS5W-T421-DMD-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 6.56' - Na sklade:
1010
- Part #:
XS5W-T421-KMC-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE ETHERNET M12/RF45 15M - Na sklade:
464
- Part #:
XS5W-T421-EM2-K - výrobcovia:
Omron - popis:
CABLE ETHERNET M12/M12 3M - Na sklade:
907
