RSRK 50-877/15M
Lumberg Automation
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám RSRK 50-877/15M s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám RSRK 50-877/15M s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | RSRK 50-877/15M |
|---|---|
| Výrobca | Lumberg Automation |
| popis | CORD 5POS PLUG-SCKT 15M 16AWG |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $40.939 | $38.532 | $37.328 | $34.919 | $32.993 | |
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | RSRK 50-877/15M |
|---|---|
| Výrobca | Lumberg Automation |
| popis | CORD 5POS PLUG-SCKT 15M 16AWG |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 1162 pcs |
| Dátový hárok | RSRK x0-8xx Series Datasheet |
| Fotografie produktu | RSRK 50-877/15M.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | 1794-1171 500003304 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | Not Applicable |
| Dĺžka | 49.2' (15.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 49.2' (15.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 5 |
| 2. konektor | 7/8" Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Lumberg Automation. Teraz máme k dispozícii 1162 kusy Lumberg Automation RSRK 50-877/15M. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
RSRK 40-839/5M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 5M 16AWG - Na sklade:
2112
- Part #:
RSRK 40-839/20M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 20M 16AWG - Na sklade:
793
- Part #:
RSRK 50-877/25M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 5POS PLUG-SCKT 25M 16AWG - Na sklade:
713
- Part #:
RSRK 40-839/3M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 3M 16AWG - Na sklade:
2192
- Part #:
RSRK 40-839/1M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 1M 16AWG - Na sklade:
3088
- Part #:
RSRK 50-877/3M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 5POS PLUG-SCKT 3M 16AWG - Na sklade:
2410
- Part #:
RSRK 40-839/2M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 2M 16AWG - Na sklade:
2968
- Part #:
RSRK 50-877/0.5M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 5POS PLUG-SCKT 0.5M 16AWG - Na sklade:
3003
- Part #:
RSRK 40-839/6M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 6M 16AWG - Na sklade:
2210
- Part #:
RSRK 50-877/8M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 5POS PLUG-SCKT 8M 16AWG - Na sklade:
1468
- Part #:
RSRK 50-877/2M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 5POS PLUG-SCKT 2M 16AWG - Na sklade:
2200
- Part #:
RSRK 50-877/30M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 5POS PLUG-SCKT 30M 16AWG - Na sklade:
549
- Part #:
RSRK 40-839/7M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 7M 16AWG - Na sklade:
1739
- Part #:
RSRK 50-877/10M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 5POS PLUG-SCKT 10M 16AWG - Na sklade:
1266
- Part #:
RSRK 40-839/4M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 4M 16AWG - Na sklade:
2088
- Part #:
RSRK 50-877/1M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 5POS PLUG-SCKT 1M 16AWG - Na sklade:
2758
- Part #:
RSRK 50-877/20M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 5POS PLUG-SCKT 20M 16AWG - Na sklade:
736
- Part #:
RSRK 50-877/5M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 5POS PLUG-SCKT 5M 16AWG - Na sklade:
1657

