RSRK 30-838/5M
Lumberg Automation
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám RSRK 30-838/5M s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám RSRK 30-838/5M s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | RSRK 30-838/5M |
|---|---|
| Výrobca | Lumberg Automation |
| popis | CORD 3POS PLUG-SCKT 5M 16AWG |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $18.464 | $17.378 | $16.835 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $15.749 | $14.88 | $14.445 | |||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | RSRK 30-838/5M |
|---|---|
| Výrobca | Lumberg Automation |
| popis | CORD 3POS PLUG-SCKT 5M 16AWG |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 2426 pcs |
| Dátový hárok | RSRK x0-8xx Series Datasheet |
| Fotografie produktu | RSRK 30-838/5M.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | 1794-1127 500004155 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | Not Applicable |
| Dĺžka | 16.40' (5.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 16.40' (5.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 3 |
| 2. konektor | 7/8" Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 3 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Lumberg Automation. Teraz máme k dispozícii 2426 kusy Lumberg Automation RSRK 30-838/5M. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
RSRC00017BK3 - výrobcovia:
Hammond Manufacturing - popis:
RACK - COMBINATION RAILS - Na sklade:
2312
- Part #:
RSRK 30-838/15M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 3POS PLUG-SCKT 15M 16AWG - Na sklade:
1396
- Part #:
RSRK 30-838/3M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 3POS PLUG-SCKT 3M 16AWG - Na sklade:
2904
- Part #:
RSR025N03TL - výrobcovia:
LAPIS Semiconductor - popis:
MOSFET N-CH 30V 2.5A TSMT3 - Na sklade:
274748
- Part #:
RSRK 40-839/10M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 10M 16AWG - Na sklade:
1467
- Part #:
RSR020P05FRATL - výrobcovia:
LAPIS Semiconductor - popis:
MOSFET P-CH 45V 2A TSMT3 - Na sklade:
200670
- Part #:
RSR030N06TL - výrobcovia:
LAPIS Semiconductor - popis:
MOSFET N-CH 60V 3A TSMT3 - Na sklade:
358307
- Part #:
RSRK 30-838/10M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 3POS PLUG-SCKT 10M 16AWG - Na sklade:
1933
- Part #:
RSR025P03TL - výrobcovia:
LAPIS Semiconductor - popis:
MOSFET P-CH 30V 2.5A TSMT3 - Na sklade:
218464
- Part #:
RSRK 40-839/15M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 15M 16AWG - Na sklade:
947
- Part #:
RSRK 40-839/1M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 1M 16AWG - Na sklade:
3088
- Part #:
RSRK 40-839/3M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 3M 16AWG - Na sklade:
2192
- Part #:
RSRK 40-839/12M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 12M 16AWG - Na sklade:
1457
- Part #:
RSRK 40-839/5M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 5M 16AWG - Na sklade:
2112
- Part #:
RSRK 40-839/20M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 20M 16AWG - Na sklade:
793
- Part #:
RSRK 40-839/4M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 4M 16AWG - Na sklade:
2088
- Part #:
RSRK 40-839/2M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 2M 16AWG - Na sklade:
2968
- Part #:
RSRK 30-838/4M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 3POS PLUG-SCKT 4M 16AWG - Na sklade:
2551
- Part #:
RSR020P05TL - výrobcovia:
LAPIS Semiconductor - popis:
MOSFET P-CH 45V 2A TSMT3 - Na sklade:
167991
- Part #:
RSRK 40-839/0.5M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 4POS PLUG-SCKT 0.5M 16AWG - Na sklade:
3283
