RK 30-838/2M
Lumberg Automation
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám RK 30-838/2M s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám RK 30-838/2M s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | RK 30-838/2M |
|---|---|
| Výrobca | Lumberg Automation |
| popis | CORD 3POS FML MINI 7/8 2M 16AWG |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $10.889 | $9.829 | $9.417 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $8.829 | $8.535 | $8.064 | |||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | RK 30-838/2M |
|---|---|
| Výrobca | Lumberg Automation |
| popis | CORD 3POS FML MINI 7/8 2M 16AWG |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 4192 pcs |
| Dátový hárok | RK 30-838 Series Datasheet |
| Fotografie produktu | RK 30-838/2M.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP67 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | 1794-1114 500004099 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | Not Applicable |
| Dĺžka | 6.56' (2.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 6.56' (2.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 3 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Lumberg Automation. Teraz máme k dispozícii 4192 kusy Lumberg Automation RK 30-838/2M. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
RK 36V1 - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 60V 2A AXIAL - Na sklade:
135983
- Part #:
RK 19V1 - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 90V 1.5A AXIAL - Na sklade:
119507
- Part #:
RK 30-838/3M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 3POS FML MINI 7/8 3M 16AWG - Na sklade:
4513
- Part #:
RK 14V1 - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 40V 1.7A AXIAL - Na sklade:
194976
- Part #:
RK 34 - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 40V 2.5A AXIAL - Na sklade:
5210
- Part #:
RK 30-838/4M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 3POS FML MINI 7/8 4M 16AWG - Na sklade:
3468
- Part #:
RK 19V - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 90V 1.5A AXIAL - Na sklade:
174136
- Part #:
RK 16V1 - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 60V 2A AXIAL - Na sklade:
102742
- Part #:
RK 30-838/5M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 3POS FML MINI 7/8 5M 16AWG - Na sklade:
3713
- Part #:
RK 30-838/10M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 3POS FML MINI 7/8 10M 16AWG - Na sklade:
2305
- Part #:
RK 36V - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 60V 2A AXIAL - Na sklade:
266533
- Part #:
RK 16 - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 60V 2A AXIAL - Na sklade:
5891
- Part #:
RK 14 - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 40V 1.7A AXIAL - Na sklade:
5697
- Part #:
RK 34V - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 40V 2.5A AXIAL - Na sklade:
232172
- Part #:
RK 34V1 - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 40V 2.5A AXIAL - Na sklade:
148237
- Part #:
RK 30-838/6M - výrobcovia:
Lumberg Automation - popis:
CORD 3POS FML MINI 7/8 6M 16AWG - Na sklade:
3281
- Part #:
RK 36 - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 60V 2A AXIAL - Na sklade:
5823
- Part #:
RK 16V - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 60V 2A AXIAL - Na sklade:
308578
- Part #:
RK 14V - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 40V 1.7A AXIAL - Na sklade:
286039
- Part #:
RK 19 - výrobcovia:
Sanken Electric Co., Ltd. - popis:
DIODE SCHOTTKY 90V 1.5A AXIAL - Na sklade:
5846
