21349899495006
HARTING
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 21349899495006 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 21349899495006 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 21349899495006 |
|---|---|
| Výrobca | HARTING |
| popis | 7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE |
| Stav voľného vodiča / RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.999 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | 21349899495006 |
|---|---|
| Výrobca | HARTING |
| popis | 7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE |
| Stav voľného vodiča / RoHS | |
| Dostupné množstvo | 1808 pcs |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP67 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Dĺžka | 1.97' (600.00mm) |
| Detailný popis | Cable Assembly 1.97' (600.00mm) |
| farba | Gray |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 4 |
| 2. konektor | 7/8" Male, Right Angle |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 4 |
| Prvý konektor | 7/8" Female, Right Angle |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu HARTING. Teraz máme k dispozícii 1808 kusy HARTING 21349899495006. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
H2BXG-10103-V4 - výrobcovia:
Hirose - popis:
JUMPER-H1501TR/A2015V/X 3" - Na sklade:
151996

