21349700598100
HARTING
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 21349700598100 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 21349700598100 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 21349700598100 |
|---|---|
| Výrobca | HARTING |
| popis | 7/8" CIRCULAR SINGLE ENDED CABLE |
| Stav voľného vodiča / RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $33.888 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | 21349700598100 |
|---|---|
| Výrobca | HARTING |
| popis | 7/8" CIRCULAR SINGLE ENDED CABLE |
| Stav voľného vodiča / RoHS | |
| Dostupné množstvo | 1133 pcs |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP65, IP67 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Dĺžka | 32.8' (10.00m) |
| Detailný popis | Cable Assembly 32.8' (10.00m) |
| farba | Black |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu HARTING. Teraz máme k dispozícii 1133 kusy HARTING 21349700598100. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
21349700598030 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/- F/ - Na sklade:
2500
- Part #:
21349899496003 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
2013
- Part #:
21349899495015 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1526
- Part #:
21349899495006 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1808
- Part #:
21349899496020 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE AN/AN - Na sklade:
1732
- Part #:
21349899496006 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1691
- Part #:
21349700597075 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR SINGLE ENDED CABLE - Na sklade:
1315
- Part #:
21349899496010 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE AN/AN - Na sklade:
1823
- Part #:
21349899495010 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE AN/AN - Na sklade:
2287
- Part #:
21349899495003 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1792
- Part #:
21349700597100 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR SINGLE ENDED CABLE - Na sklade:
1298
- Part #:
21349899496015 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1559
- Part #:
21349700598050 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/- F/ - Na sklade:
1705
- Part #:
21349700597050 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/- F/ - Na sklade:
2092
- Part #:
21349700598075 - výrobcovia:
HARTING - popis:
CABLE ASSY CORD SET 7/8 - Na sklade:
1313
- Part #:
21349700597030 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/- F/ - Na sklade:
2829
- Part #:
21349700597015 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/- F/ - Na sklade:
2857
- Part #:
21349700598015 - výrobcovia:
HARTING - popis:
CABLE ASSY CORD SET 7/8 - Na sklade:
2693
- Part #:
21349700496100 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR SINGLE ENDED CABLE - Na sklade:
1170
- Part #:
21349899495020 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE AN/AN - Na sklade:
1756

