21349697495015
HARTING
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 21349697495015 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 21349697495015 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 21349697495015 |
|---|---|
| Výrobca | HARTING |
| popis | 7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE |
| Stav voľného vodiča / RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $20.536 | $19.326 | $18.722 | $17.514 | $16.548 | |
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | 21349697495015 |
|---|---|
| Výrobca | HARTING |
| popis | 7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE |
| Stav voľného vodiča / RoHS | |
| Dostupné množstvo | 2107 pcs |
| Fotografie produktu | 21349697495015.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP67 |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Ostatné mená | 1195-7207 21349697495015-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | Not Applicable |
| Dĺžka | 4.92' (1.50m) |
| Detailný popis | Cable Assembly 4.92' (1.50m) |
| farba | Gray |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 4 |
| 2. konektor | 7/8" Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 4 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu HARTING. Teraz máme k dispozícii 2107 kusy HARTING 21349697495015. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
21349697597010 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/ST F - Na sklade:
2127
- Part #:
21349697496006 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1782
- Part #:
21349697496003 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1804
- Part #:
21349697597006 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1571
- Part #:
21349697496010 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE ST/ST - Na sklade:
2038
- Part #:
21349697597003 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1578
- Part #:
21349697597015 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1533
- Part #:
21349697495010 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE ST/ST - Na sklade:
2465
- Part #:
21349697496020 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE ST/ST - Na sklade:
2215
- Part #:
21349697495003 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1699
- Part #:
21349697495006 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
2422
- Part #:
21349697495020 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE ST/ST - Na sklade:
1845
- Part #:
21349697496015 - výrobcovia:
HARTING - popis:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - Na sklade:
1545
