500-0690-00
FLIR
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 500-0690-00 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 500-0690-00 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 500-0690-00 |
|---|---|
| Výrobca | FLIR |
| popis | THERMAL IMAGE SENSOR 80HX60V |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $67.025 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 500-0690-00 |
|---|---|
| Výrobca | FLIR |
| popis | THERMAL IMAGE SENSOR 80HX60V |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 554 pcs |
| Dátový hárok | LEPTON® (LWIR) DatasheetLepton Software Interface Desc Doc |
| Fotografie produktu | 500-0690-00.jpg |
| kategórie | Snímače, snímače |
| Napätie - Napájanie | 2.72 V ~ 2.88 V |
| typ | Thermal |
| Balík dodávateľov zariadení | Module |
| séria | Lepton® |
| Veľkosť pixelov | 17µm x 17µm |
| obal | Tray |
| Balík / puzdro | Module |
| Prevádzková teplota | -10°C ~ 65°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rámy za sekundu | 8.6 |
| Detailný popis | Thermal Image Sensor 80H x 60V 17µm x 17µm Module |
| Aktívne pixelové pole | 80H x 60V |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu FLIR. Teraz máme k dispozícii 554 kusy FLIR 500-0690-00. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
500 - výrobcovia:
Keystone Electronics Corp. - popis:
HOLDER BATT PC COIN 1CELL 12MM - Na sklade:
90385
- Part #:
500-080 - výrobcovia:
Bivar, Inc. - popis:
MOUNT CIRCULAR TO5 0.071" - Na sklade:
307935
- Part #:
500-0726-01 - výrobcovia:
FLIR - popis:
THERMAL IMAGE SENSOR 160HX120V - Na sklade:
438
- Part #:
500-0940 - výrobcovia:
Hammond Manufacturing - popis:
CONSOLE STEEL GRAY 7.15"LX7.74"W - Na sklade:
3421
- Part #:
500-0950 - výrobcovia:
Hammond Manufacturing - popis:
CONSOLE STEEL GRAY 7.94LX11.83"W - Na sklade:
2986
- Part #:
500-0930 - výrobcovia:
Hammond Manufacturing - popis:
CONSOLE STEEL GRAY 7.15"LX7.11"W - Na sklade:
3949
- Part #:
500-00001 - výrobcovia:
Parallax, Inc. - popis:
TRANSISTOR, NPN SW HS 200MA - Na sklade:
64208
- Part #:
500-0771-01 - výrobcovia:
FLIR - popis:
THERMAL IMAGE SENSOR 160HX120V - Na sklade:
375
- Part #:
500-006848-0000 - výrobcovia:
Astec America (Artesyn Embedded Technologies) - popis:
LCM1500 EXTENDED BUSBAR - Na sklade:
5204
- Part #:
500 3ZELRZ - výrobcovia:
Agastat Relays / TE Connectivity - popis:
CONN BARRIER BLOCK STRAIN RELIEF - Na sklade:
93572

