ST26ED00
E-Switch
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám ST26ED00 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám ST26ED00 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | ST26ED00 |
|---|---|
| Výrobca | E-Switch |
| popis | SWITCH TOGGLE DPST-NO 20A 125V |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.187 | $2.078 | $2.023 | $1.968 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $1.913 | $1.804 | $1.531 | $1.449 | ||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | ST26ED00 |
|---|---|
| Výrobca | E-Switch |
| popis | SWITCH TOGGLE DPST-NO 20A 125V |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 24143 pcs |
| Dátový hárok | ST26ED00 DrawingST2 Series Datasheet |
| Fotografie produktu | ST26ED00-001.jpg , ST26ED00-002.jpg |
| kategórie | prepínače |
| Napájacie napätie - AC | 125V |
| Stýl ukončenia | Screw Terminal |
| Funkcia prepínača | Off-Mom |
| séria | ST2, LAMB |
| Rozmery výrezu panelu | Circular - 12.00mm Dia |
| obal | Bulk |
| Ostatné mená | 34-ST26ED00 EG4827 |
| Prevádzková teplota | -20°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Panel Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Napätie osvetlenia (nominálne) | - |
| Typ osvetlenia, Farba | - |
| osvetlenie | Non-Illuminated |
| Vlastnosti | - |
| Elektrický život | 6,000 Cycles |
| Detailný popis | Toggle Switch DPST-NO Panel Mount |
| Aktuálne hodnotenie | 20A (AC) |
| obvod | DPST-NO |
| Závitová vložka | M12 x 1 |
| Typ pohonu | Standard Round |
| Materiál pohonu | Brass, Nickel Plated |
| Dĺžka pohonu | 17.50mm |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu E-Switch. Teraz máme k dispozícii 24143 kusy E-Switch ST26ED00. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
ST2600C26R0 - výrobcovia:
Electro-Films (EFI) / Vishay - popis:
SCR PHASE CONT 2600V 4800A R-PUK - Na sklade:
4923
- Part #:
ST26C31BTR - výrobcovia:
STMicroelectronics - popis:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 TSSOP - Na sklade:
184860
- Part #:
ST26C31BN - výrobcovia:
STMicroelectronics - popis:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 DIP - Na sklade:
96169
- Part #:
ST26C32ABN - výrobcovia:
STMicroelectronics - popis:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-DIP - Na sklade:
150134
- Part #:
ST26C32ABTR - výrobcovia:
STMicroelectronics - popis:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-TSSOP - Na sklade:
180861
- Part #:
ST26025A - výrobcovia:
STMicroelectronics - popis:
TRANS PNP DARL 100V 20A TO-3 - Na sklade:
54940
- Part #:
ST26C32ABDR - výrobcovia:
STMicroelectronics - popis:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-SOIC - Na sklade:
182682
- Part #:
ST26C31BDR - výrobcovia:
STMicroelectronics - popis:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 SOIC - Na sklade:
144108

