41-01287
Conec
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 41-01287 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 41-01287 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 41-01287 |
|---|---|
| Výrobca | Conec |
| popis | CONN FML 4POS TO MALE 4POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.994 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 41-01287 |
|---|---|
| Výrobca | Conec |
| popis | CONN FML 4POS TO MALE 4POS |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 2443 pcs |
| Dátový hárok | 41-01287 Drawing |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | - |
| tienenie | Unshielded |
| séria | 41 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 4.92' (1.50m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 4.92' (1.50m) |
| farba | Black |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 5 |
| 2. konektor | 7/8" Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | 7/8" Female, Right Angle |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Conec. Teraz máme k dispozícii 2443 kusy Conec 41-01287. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
41-113FS-BD-12 - výrobcovia:
Leader Tech Inc. - popis:
0.41 X 1.13 BD 12--FOLDED SERIES - Na sklade:
6525
- Part #:
41-113FS-BD-16 - výrobcovia:
Leader Tech Inc. - popis:
0.41 X 1.13 BD 16--FOLDED SERIES - Na sklade:
4148
- Part #:
41-113FSV-BD-12 - výrobcovia:
Leader Tech Inc. - popis:
0.41 X 1.13 X BD 12--FOLDED SERI - Na sklade:
5938
- Part #:
41-113FS-SN-12 - výrobcovia:
Leader Tech Inc. - popis:
0.41 X 1.13 SN 12--FOLDED SERIES - Na sklade:
5160
- Part #:
41-113FSV-BD-16 - výrobcovia:
Leader Tech Inc. - popis:
0.41 X 1.13 X BD 16--FOLDED SERI - Na sklade:
3679




