MSDP-04BMMM-SR8D01
Amphenol LTW
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám MSDP-04BMMM-SR8D01 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám MSDP-04BMMM-SR8D01 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | MSDP-04BMMM-SR8D01 |
|---|---|
| Výrobca | Amphenol LTW |
| popis | M12 CABLE CONN |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.569 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | MSDP-04BMMM-SR8D01 |
|---|---|
| Výrobca | Amphenol LTW |
| popis | M12 CABLE CONN |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 14820 pcs |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68, IP69K |
| tienenie | Unshielded |
| séria | M |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 3.28' (1.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| farba | Black |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | 4 |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | M12 Male, Right Angle |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Amphenol LTW. Teraz máme k dispozícii 14820 kusy Amphenol LTW MSDP-04BMMM-SR8D01. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
MSDP-04BMMM-SR8B01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
12241
- Part #:
MSDP-04PMMR-SF8003 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN. RA PLASTIC DCODE - Na sklade:
12803
- Part #:
MSDP-04BMMM-SL8B01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
12257
- Part #:
MSDP-04BMMB-SR7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SCREW IN 90 - Na sklade:
10938
- Part #:
MSDS-04BMMB-SR7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SCREW IN 90 - Na sklade:
6640
- Part #:
MSDS-04BFFB-SR7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SCREW IN 90 - Na sklade:
7628
- Part #:
MSDP-04BMMM-SR8A01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
14490
- Part #:
MSDP-04BFFM-SR8D01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
14058
- Part #:
MSDP-04BFFM-SR8B01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
12784
- Part #:
MSDS-04PFFP-SF8001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 PANEL PCB CONN - Na sklade:
14349
- Part #:
MSDS-04BFFB-SL7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SCREW IN 180 - Na sklade:
7085
- Part #:
MSDS-04PFFP-SF8002 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 PANEL PCB CONN - Na sklade:
14612
- Part #:
MSDP-04BMMM-SL8D01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
12280
- Part #:
MSDS-04BMMB-SL7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SCREW IN 180 - Na sklade:
8458
- Part #:
MSDS-04PFFR-SF7003 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 RA DCODE MATED IP SHIELDED - Na sklade:
10522
- Part #:
MSDP-04BFFM-SR8A01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
13867
- Part #:
MSDP-04PFFR-SF8002 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN. RA PLASTIC DCODE - Na sklade:
10363
- Part #:
MSDP-04BMMB-SL7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SCREW IN 180 - Na sklade:
11113
- Part #:
MSDS-04PFFT-EE8001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
CONN INSERT FMALE 4PS GOLD SOLDR - Na sklade:
18241
- Part #:
MSDP-04BMMM-SL8A01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
13681

