MSAP-12BMMM-SL8D01
Amphenol LTW
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám MSAP-12BMMM-SL8D01 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám MSAP-12BMMM-SL8D01 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | MSAP-12BMMM-SL8D01 |
|---|---|
| Výrobca | Amphenol LTW |
| popis | M12 CABLE CONN |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.669 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | MSAP-12BMMM-SL8D01 |
|---|---|
| Výrobca | Amphenol LTW |
| popis | M12 CABLE CONN |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 8216 pcs |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68, IP69K |
| tienenie | Unshielded |
| séria | M |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 3.28' (1.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| farba | Black |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 12 |
| Prvý konektor | M12 Male |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Amphenol LTW. Teraz máme k dispozícii 8216 kusy Amphenol LTW MSAP-12BMMM-SL8D01. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
MSAS-03BFFB-SR7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SCREW IN 90 - Na sklade:
6690
- Part #:
MSAS-03BMMB-SL7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SCREW IN 180 - Na sklade:
7390
- Part #:
MSAS-03PMMR-SF7003 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
CONN M12 RA MALE 3PIN SHIELD M12 - Na sklade:
12566
- Part #:
MSAS-03BFFB-SL7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SCREW IN 180 - Na sklade:
7855
- Part #:
MSAS-03PFFP-SF8001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 PANEL PCB CONN - Na sklade:
15259
- Part #:
MSAS-03PFFP-SF8002 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 PANEL PCB CONN - Na sklade:
13900
- Part #:
MSAS-03PFFR-SF7003 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN R/A ACODE SHIELDED - Na sklade:
11251

