MSAP-06BMMM-SL8B01
Amphenol LTW
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám MSAP-06BMMM-SL8B01 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám MSAP-06BMMM-SL8B01 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | MSAP-06BMMM-SL8B01 |
|---|---|
| Výrobca | Amphenol LTW |
| popis | M12 CABLE CONN |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.804 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | MSAP-06BMMM-SL8B01 |
|---|---|
| Výrobca | Amphenol LTW |
| popis | M12 CABLE CONN |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 9322 pcs |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68, IP69K |
| tienenie | Unshielded |
| séria | M |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 3.28' (1.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| farba | Black |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | 6 |
| 1. konektor Počet pozícií | 8 |
| Prvý konektor | M12 Male |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Amphenol LTW. Teraz máme k dispozícii 9322 kusy Amphenol LTW MSAP-06BMMM-SL8B01. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
MSAP-08BFFB-SR7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SCREW IN 90 - Na sklade:
8605
- Part #:
MSAP-05PFFR-SF8002 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
CONN M12 FEM RA 5PIN PLAST M16.0 - Na sklade:
11199
- Part #:
MSAP-06BMMM-SR8D01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
11038
- Part #:
MSAP-05PFFS-SF8002 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SOLDER - Na sklade:
15521
- Part #:
MSAP-06BMMM-SL8A01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
10862
- Part #:
MSAP-05PMMR-SF8003 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
CONN M12 MALE RA 5PIN PLAST SLDR - Na sklade:
13684
- Part #:
MSAP-08BFFB-SL7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN SCREW IN 180 - Na sklade:
8033
- Part #:
MSAP-06BMMM-SL8D01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
10873

