M12A-04BMMM-SR8D01
Amphenol LTW
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám M12A-04BMMM-SR8D01 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám M12A-04BMMM-SR8D01 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | M12A-04BMMM-SR8D01 |
|---|---|
| Výrobca | Amphenol LTW |
| popis | M12 CABLE CONN |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.555 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | M12A-04BMMM-SR8D01 |
|---|---|
| Výrobca | Amphenol LTW |
| popis | M12 CABLE CONN |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 11950 pcs |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP68, IP69K |
| tienenie | Unshielded |
| séria | M |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 3.28' (1.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| farba | Black |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | 4 |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | M12 Male, Right Angle |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Amphenol LTW. Teraz máme k dispozícii 11950 kusy Amphenol LTW M12A-04BMMM-SR8D01. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
M12A-04PFFC-SF8C15 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 PANEL WITH WIRE HARNESS - Na sklade:
15282
- Part #:
M12A-04PFFC-SH8C15 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 PANEL WITH WIRE HARNESS - Na sklade:
14736
- Part #:
M12A-04BMMM-SR8A01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
12513
- Part #:
M12A-04PFFS-SF8001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP - Na sklade:
31693
- Part #:
M12A-04PFFR-SF8002 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN RIGHT ANGLE ACODE - Na sklade:
11084
- Part #:
M12A-04BMMB-SR7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
CONN RCPT MALE 4POS GOLD SCREW - Na sklade:
17303
- Part #:
M12A-04BMMM-SR8B01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
14623
- Part #:
M12A-04BFFM-SR8B01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
10887
- Part #:
M12A-04BFFM-SR8D01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
13574
- Part #:
M12A-04BMMM-SL8B01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
12860
- Part #:
M12A-04PFFC-SH8B15 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 4POS - Na sklade:
23214
- Part #:
M12A-04PFFP-SF8002 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 PANEL PCB CONN - Na sklade:
15331
- Part #:
M12A-04BMMM-SL8A01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
11421
- Part #:
M12A-04PFFR-SF8001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN RIGHT ANGLE ACODE - Na sklade:
10509
- Part #:
M12A-04PFFC-SF8B15 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 4POS - Na sklade:
22286
- Part #:
M12A-04PFFP-SF8001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
CONN PLUG FMALE 4POS GOLD SOLDER - Na sklade:
23608
- Part #:
M12A-04PFFR-SF7003 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CONN RIGHT ANGLE ACODE - Na sklade:
12403
- Part #:
M12A-04BMMB-SL7001 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
CONN RCPT MALE 4POS GOLD SCREW - Na sklade:
15509
- Part #:
M12A-04BFFM-SR8A01 - výrobcovia:
Amphenol LTW - popis:
M12 CABLE CONN - Na sklade:
12572

