PR05KR115 YL355
Alpha Wire
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám PR05KR115 YL355 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám PR05KR115 YL355 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | PR05KR115 YL355 |
|---|---|
| Výrobca | Alpha Wire |
| popis | MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $22.854 | $17.775 | $15.236 | $14.22 | $13.509 | |
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | PR05KR115 YL355 |
|---|---|
| Výrobca | Alpha Wire |
| popis | MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 2351 pcs |
| Dátový hárok | Alpha Connect BrochurePR05KR115 Datasheet |
| Fotografie produktu | PR05KR115 YL355.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP67 |
| tienenie | - |
| séria | - |
| Ostatné mená | PR05KR115 YL355-ND PR05KR115YL355 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 1.97' (600.00mm) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly Circular 05 pos Female to Male 1.97' (600.00mm) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 5 |
| 2. konektor | 7/8" Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Alpha Wire. Teraz máme k dispozícii 2351 kusy Alpha Wire PR05KR115 YL355. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
PR04KW114 YL356 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - Na sklade:
3421
- Part #:
PR05KW115 YL357 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - Na sklade:
1259
- Part #:
PR04KW114 YL359 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - Na sklade:
821
- Part #:
PR04KR114 YL400 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 4P - Na sklade:
881
- Part #:
PR04KW114 YL400 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - Na sklade:
579
- Part #:
PR04KW114 YL401 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - Na sklade:
513
- Part #:
PR05KR115 YL357 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - Na sklade:
1433
- Part #:
PR04KR114 YL359 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 4P - Na sklade:
1171
- Part #:
PR04KW114 YL355 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - Na sklade:
1892
- Part #:
PR05KR115 YL358 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - Na sklade:
2061
- Part #:
PR04KW114 YL358 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - Na sklade:
2328
- Part #:
PR05KW115 YL358 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - Na sklade:
1835
- Part #:
PR05KR115 YL401 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - Na sklade:
446
- Part #:
PR04KR114 YL401 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 4P - Na sklade:
698
- Part #:
PR04KW114 YL357 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - Na sklade:
1552
- Part #:
PR05KR115 YL400 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - Na sklade:
518
- Part #:
PR05KR115 YL356 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - Na sklade:
2943
- Part #:
PR05KR115 YL359 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - Na sklade:
1537
- Part #:
PR05KW115 YL355 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - Na sklade:
1798
- Part #:
PR05KW115 YL356 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - Na sklade:
2380
