LR04KR114 YL400
Alpha Wire
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám LR04KR114 YL400 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám LR04KR114 YL400 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | LR04KR114 YL400 |
|---|---|
| Výrobca | Alpha Wire |
| popis | MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $51.571 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | LR04KR114 YL400 |
|---|---|
| Výrobca | Alpha Wire |
| popis | MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 714 pcs |
| Dátový hárok | LR04KR114 DatasheetAlpha Connect Brochure |
| Fotografie produktu | LR04KR114 YL400.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP67 |
| tienenie | - |
| séria | - |
| Ostatné mená | LR04KR114 YL400-ND LR04KR114YL400 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 49.2' (15.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly Circular 04 pos Female to Male 49.2' (15.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 4 |
| 2. konektor | 7/8" Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 4 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Alpha Wire. Teraz máme k dispozícii 714 kusy Alpha Wire LR04KR114 YL400. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
LR04KR108 YL401 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 04P - Na sklade:
468
- Part #:
LR04KW108 YL359 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - Na sklade:
631
- Part #:
LR04KW114 YL355 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 16AWG 0 - Na sklade:
1420
- Part #:
LR04KR108 YL358 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR TO MINIF STR 16AL - Na sklade:
2241
- Part #:
LR04KW108 YL400 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - Na sklade:
512
- Part #:
LR04KW108 YL355 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - Na sklade:
1475
- Part #:
LR04KR108 YL400 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 04P - Na sklade:
772
- Part #:
LR04KR108 YL359 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 04P - Na sklade:
871
- Part #:
LR04KR108 YL357 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 04P - Na sklade:
1452
- Part #:
LR04KW108 YL356 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR TO MINIF STR 16AL - Na sklade:
2806
- Part #:
LR04KR114 YL357 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P - Na sklade:
1711
- Part #:
LR04KR114 YL358 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR TO MINIF 90DEG 1L - Na sklade:
2269
- Part #:
LR04KW108 YL357 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - Na sklade:
1276
- Part #:
LR04KW114 YL356 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR TO MINIF 90DEG 1L - Na sklade:
3036
- Part #:
LR04KW108 YL358 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR TO MINIF STR 16AL - Na sklade:
1789
- Part #:
LR04KR114 YL401 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P - Na sklade:
554
- Part #:
LR04KR114 YL355 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P - Na sklade:
1770
- Part #:
LR04KW108 YL401 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - Na sklade:
486
- Part #:
LR04KR114 YL359 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P - Na sklade:
1039
- Part #:
LR04KR114 YL356 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR TO MINIF 90DEG 1L - Na sklade:
2985
