LR03KR113 YL356
Alpha Wire
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám LR03KR113 YL356 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám LR03KR113 YL356 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | LR03KR113 YL356 |
|---|---|
| Výrobca | Alpha Wire |
| popis | MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 3P |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $14.023 | $10.907 | $9.349 | $8.725 | $8.289 | |
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | LR03KR113 YL356 |
|---|---|
| Výrobca | Alpha Wire |
| popis | MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 3P |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 4239 pcs |
| Dátový hárok | LR03KR113 DatasheetAlpha Connect Brochure |
| Fotografie produktu | LR03KR113 YL356.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP67 |
| tienenie | - |
| séria | - |
| Ostatné mená | LR03KR113 YL356-ND LR03KR113YL356 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 3.28' (1.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly Circular 03 pos Female to Male 3.28' (1.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 2. konektor Počet pozícií | 3 |
| 2. konektor | 7/8" Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 3 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Alpha Wire. Teraz máme k dispozícii 4239 kusy Alpha Wire LR03KR113 YL356. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
LR03KR113 YL359 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 3P - Na sklade:
1413
- Part #:
LR03KR107 YL359 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 3P - Na sklade:
738
- Part #:
LR03KR107 YL401 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 3P - Na sklade:
463
- Part #:
LR03KR107 YL400 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 3P - Na sklade:
481
- Part #:
LR03KR107 YL357 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 3P - Na sklade:
1287
- Part #:
LR03KW107 YL357 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - Na sklade:
1290
- Part #:
LR03KR113 YL357 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 3P - Na sklade:
2022
- Part #:
LR03KW107 YL356 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR TO CUT 16AWG 03PL - Na sklade:
2410
- Part #:
LR03KR113 YL400 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 3P - Na sklade:
984
- Part #:
LR03KW107 YL355 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - Na sklade:
1364
- Part #:
LR03KR107 YL356 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 3P - Na sklade:
2574
- Part #:
LR03KR113 YL355 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 3P - Na sklade:
2097
- Part #:
LR03KR107 YL358 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 3P - Na sklade:
1824
- Part #:
LR03KR107 YL355 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 3P - Na sklade:
1461
- Part #:
LR03KR113 YL401 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 3P - Na sklade:
715
- Part #:
LR03KW107 YL358 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM INTTHR TO CUT 16AWG 03PL - Na sklade:
1729
- Part #:
LR03KW107 YL359 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - Na sklade:
726
- Part #:
LR03KR113 YL358 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 3P - Na sklade:
3034
