KW0300107 YL359
Alpha Wire
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám KW0300107 YL359 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám KW0300107 YL359 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | KW0300107 YL359 |
|---|---|
| Výrobca | Alpha Wire |
| popis | MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $38.313 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | KW0300107 YL359 |
|---|---|
| Výrobca | Alpha Wire |
| popis | MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 807 pcs |
| Dátový hárok | KW0300107 DatasheetAlpha Connect Brochure |
| Fotografie produktu | KW0300107 YL359.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP67 |
| tienenie | - |
| séria | - |
| Ostatné mená | KW0300107 YL359-ND KW0300107YL359 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 32.8' (10.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly Circular 03 pos Female to Wire Leads 32.8' (10.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 3 |
| Prvý konektor | 7/8" Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Alpha Wire. Teraz máme k dispozícii 807 kusy Alpha Wire KW0300107 YL359. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
KW0300107 YL357 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL - Na sklade:
1485
- Part #:
KW0300113 YL359 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIF 90DEG TO CUT 16AWG 03POL - Na sklade:
1564
- Part #:
KW015A0F41-SRZ - výrobcovia:
GE Critical Power - popis:
DC DC CONVERTER 3.3V 50W - Na sklade:
5912
- Part #:
KW0300113 YL355 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIF 90DEG TO CUT 16AWG 03POL - Na sklade:
3442
- Part #:
KW0300113 YL358 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWL - Na sklade:
3996
- Part #:
KW0300113 YL357 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIF 90DEG TO CUT 16AWG 03POL - Na sklade:
2909
- Part #:
KW0300107 YL355 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL - Na sklade:
2105
- Part #:
KW0300107 YL401 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL - Na sklade:
536
- Part #:
KW0300107 YL356 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG L - Na sklade:
3299
- Part #:
KW0300113 YL401 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIF 90DEG TO CUT 16AWG 03POL - Na sklade:
961
- Part #:
KW025A0P41-SRZ - výrobcovia:
GE Critical Power - popis:
DC DC CONVERTER 1.2V 30W - Na sklade:
5708
- Part #:
KW0400108 YL355 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 4POL - Na sklade:
2704
- Part #:
KW0300113 YL356 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWL - Na sklade:
4850
- Part #:
KW0300113 YL400 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIF 90DEG TO CUT 16AWG 03POL - Na sklade:
1143
- Part #:
KW0300107 YL358 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG L - Na sklade:
2021
- Part #:
KW0300107 YL400 - výrobcovia:
Alpha Wire - popis:
MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL - Na sklade:
704
