1206132001
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1206132001 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1206132001 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1206132001 |
|---|---|
| Výrobca | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| popis | CBL FEMALE TO MALE 5/4POS 3.28' |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Dodávateľ nedefinovaný / Predajca nedefinované |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $31.041 | $29.215 | $28.302 | $26.476 | $25.015 | |
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
- Dátový hárok
Product parameter
| Číslo dielu | 1206132001 |
|---|---|
| Výrobca | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| popis | CBL FEMALE TO MALE 5/4POS 3.28' |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Dodávateľ nedefinovaný / Predajca nedefinované |
| Dostupné množstvo | 1468 pcs |
| Dátový hárok | 1206132001 DrawingBrad® Ultra-Lock® Datasheet |
| Fotografie produktu | 1206132001.jpg |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | Industrial Environments - IP67, IP68, IP69K |
| tienenie | - |
| séria | Brad Ultra-Lock, 120613 |
| Ostatné mená | 120613-2001 WM16493 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 3.28' (1.00m) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Vendor undefined / Vendor undefined |
| Detailný popis | Cable Assembly Circular 04 pos Female to Male 3.28' (1.00m) |
| farba | Yellow |
| Typ kábla | Round |
| 2. konektor Počet nabitých pozícií | 4 |
| 2. konektor Počet pozícií | 4 |
| 2. konektor | M12 Male |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | 4 |
| 1. konektor Počet pozícií | 5 |
| Prvý konektor | M12 Female |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Affinity Medical Technologies - a Molex company. Teraz máme k dispozícii 1468 kusy Affinity Medical Technologies - a Molex company 1206132001. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
1206132006 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE RA TO MALE 5/4POS - Na sklade:
1290
- Part #:
1206100000 - výrobcovia:
Weidmuller - popis:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ4 - Na sklade:
4881
- Part #:
1206130004 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE TO MALE RA 5/4POS - Na sklade:
1563
- Part #:
1206132007 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5/4POS - Na sklade:
1204
- Part #:
1206132003 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE TO MALE RA 5/4POS - Na sklade:
1397
- Part #:
1206130000 - výrobcovia:
Weidmuller - popis:
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM - Na sklade:
96759
- Part #:
1206130007 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5/3POS - Na sklade:
1368
- Part #:
1206132005 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE RA TO MALE 5/4POS - Na sklade:
1272
- Part #:
1206130003 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE TO MALE RA 5/3POS - Na sklade:
1600
- Part #:
1206132008 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5POS - Na sklade:
1419
- Part #:
1206134003 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE TO MALE RA 5/3POS - Na sklade:
1428
- Part #:
1206130005 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE RA TO MALE 5/3POS - Na sklade:
1471
- Part #:
1206134001 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FEMALE TO MALE 5/3POS 3.28' - Na sklade:
1416
- Part #:
1206132002 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FEMALE TO MALE 5POS 3.28' - Na sklade:
1291
- Part #:
1206134002 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FEMALE TO MALE 5/4POS 3.28' - Na sklade:
1161
- Part #:
1206132004 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FEMALE TO MALE RA 5POS 3.28' - Na sklade:
1228
- Part #:
1206130002 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FEMALE TO MALE 5/4POS 3.28' - Na sklade:
1547
- Part #:
1206130006 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE RA TO MALE 5/4POS - Na sklade:
1411
- Part #:
1206130008 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5/4POS - Na sklade:
1331
- Part #:
1206130001 - výrobcovia:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - popis:
CBL FEMALE TO MALE 5/3POS 3.28' - Na sklade:
1698
