1200740167
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrázky sú len orientačné.
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1200740167 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Pozrite si Špecifikácie produktu pre podrobnosti o produktoch.
Predám 1200740167 s dôverou od Components-Store.com, 1-ročná záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
| Číslo dielu | 1200740167 |
|---|---|
| Výrobca | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| popis | CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 1' |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Referenčná cena (v amerických dolároch) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.41 | |||||
- Parameter produktu
- Súvisiace produkty
- Súvisiace novinky
Product parameter
| Číslo dielu | 1200740167 |
|---|---|
| Výrobca | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| popis | CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 1' |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 2304 pcs |
| kategórie | Káblové zostavy |
| používanie | - |
| tienenie | - |
| séria | Brad Micro-Change 120074 |
| Ostatné mená | 7R4006A42A1208 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dĺžka | 1.00' (304.80mm) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailný popis | Cable Assembly Circular 04 pos Male to Wire Leads 1.00' (304.80mm) |
| farba | - |
| Typ kábla | - |
| 2. konektor | Wire Leads |
| 1. konektor Počet nabitých pozícií | All |
| 1. konektor Počet pozícií | 4 |
| Prvý konektor | 1/2" Male |
Components-Store.com je spoľahlivý dodávateľ distribúcie elektronických súčiastok. Špecializujeme sa na všetky elektronické komponenty radu Affinity Medical Technologies - a Molex company. Teraz máme k dispozícii 2304 kusy Affinity Medical Technologies - a Molex company 1200740167. Požiadajte o cenovú ponuku distribútora elektronických súčiastok na Components-Store.com, náš predajný tím vás bude kontaktovať do 24 hodín.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Súvisiace produkty
- Part #:
C0603C-6N80J1T2 - výrobcovia:
API Delevan - popis:
FIXED IND 6.8NH 840MA 100 MOHM - Na sklade:
90171

